• Home
  • YAZI
  • En Ucuz Su Üzeri Bungalov Hotelleri
InYAZI

En Ucuz Su Üzeri Bungalov Hotelleri

”Balayı dışında gitmek imkansız abi” ”Oğlum oraların geceliği en az bin Dolardır ya” ”Yok be 50 yıl çalışsak yine gidemeyiz”

 

Peki şu ana kadar sadece fotoğraflardan görüp aşkımızı çoktan ilan ettiğimiz, adeta suda yüzen bungalov evlerde kalmak gerçekten bu kadar pahalı mı? İki kişilik villalarda tek gecelik fiyatlara bir bakalım dedim ve aslında o kadar da ümitsiz olmamak gerektiğine karar verdim. Bakalım okuduktan sonra siz ne diyeceksiniz? Belki de hemen uçak bileti bakarsınız ya da Whatsapp gruplarında son dakika önerisi olarak yerini alır. En kötü ihtimalle balayında kesin zaten ya da olmadı yine boş veririz.

AVANI SEPANG GOLDCOAST RESORT:

Malezya’da bulunan tesis 2011 yılında hizmete açıldı ve 2014 yılında da yenilendi. En büyük bungalovun 3 yatak odası bulunuyor. En uygun tesisin en uygun fiyatları şu şekilde:

Düşük sezon: 551 TL

Yüksek sezon: 625 TL

Kuala Lumpur Havaalanından tesislere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tesisin web sitesine buradan neden ulaşamayasınız değil mi?

LEXIS HIBISCUS PORT DICKSON:

Bu güzeller güzeli tesisimiz de Malezya’da bulunmakta. Aynı zamanda dünyanın en geniş su üzeri tesisi. Tam 522 villası bulunuyor ve geçen sene hizmete açıldı. Ayrıca burada gece yüzmeye de izin veriliyor. Toplamda 8 farklı sınıfta villalar mevcut. En ucuz fiyatlar şu şekilde:

Düşük sezon: 606 TL

Yüksek sezon: 680 TL

Kuala Lumpur Havaalanından tesislere kolayca ulaşabilirsiniz. Tesisin web sitesi burada olabilir mi acaba?

REETHI BEACH RESORT:

Meşhur Maldivler’deyiz. Burada fiyatlar biraz daha arttı. Ancak yine de çoğu rakibine göre düşük seviyede. Sadece 15 villası bulunan bu tesisin toplamda 30 odası bulunuyor. Yani paylaşımlı bir villa durumu söz konusu. Tabii ki yapılar komşularınızla gereksiz samimiyete girmeyeceğiniz şekilde tasarlanmış. Peki ya fiyatlar?

Düşük sezon: 989 TL

Yüksek sezon: 1.075 TL

Web sitesine gitmek için buraya tık tık.

ROYAL HUAHINE RESORT:

Huahine, Güney Pasifik Okyanusu üzerinden bir ada. Yeşilin elli tonu ve mavinin sonsuzluğu. Bora Bora’ya oldukça yakın konumda bulunan adanın en güzel tesisi burası. Su üzerinde toplamda 17 adet villa bulunuyor. Fiyatları Güney Pasifik standartlarına göre iyi.

Düşük sezon: 1.288 TL

Yüksek sezon: 1.358 TL

Web sitesi için sizi buraya alalım.

BERJAYA LANGKAWI RESORT: 

Döndük dolaştık yine Malezya’ya geldik. Bu tesisin su üzerinde 47 villası var ve hepsi oldukça geniş. Fakat villalar birbiriyle çok iç içe ve suyun ortasında değil, kıyısında konumlandırılmış. Bu tesisin orman içerisinde de bungalovları bulunuyor ama bizim canımız şu an illa su üzeri istiyor.

Düşük sezon: 1.293 TL

Yüksek sezon: 1.579 TL 

Web sitesi kesin burada, hissediyorum.

 

Fiyatlar bu şekilde. Elbette burada genel anlamda bir ”ucuzluk” tan söz edilemiyor ama rakiplerine göre en ucuzları bunlar. Hayatta bol şanslar.

Leave a Reply